VZOD jeugd witvis wedstrijd

terug naar overzicht

Vrijdag, 14 juli 2017

Wit vis wedstrijden zijn gevist! De jeugd heeft goed hun best gedaan om zoveel mogelijk visjes te vangen! Met dank aan: Bianca en Erik, Kelly, Dennis, Patrick, Stefan en Anja Groot. En de hengelsportzaken Lagerweij Westzaan en Rik hengelsport Beverwijk.

Wit vis wedstrijden zijn gevist!

Eerst uitleg van Wereld kampioene bij de dames Anja Groot.Na deze zeer praktische les, uitvoering in de praktijk!

De jeugd heeft goed hun best gedaan om zoveel mogelijk visjes te vangen!Vol aandacht!Wat voor aas moet er nu aan?Heb er dorst van gekregen!Ja even poseren voor de camera.Ja, een mooie kolblei hoor,Even meten maar, hoelang?Puk, met een mooie brasem goed gedaan hoor!De eerste prijs uitreiking! Iedereen had prijs.Even trots  poseren.Nieuwe ronde in Saendelft Oost.Met veel publieke belangstelling.Soms verscholen in het hoge gras.Allemaal weer tevreden naar huis op naar de volgende wedstrijden.